Prawo i doradztwo

Strona początkowa
Biznes Prawo i doradztwo Szkolenia i usługi Usługi dla firm Sprzedaż Maszyny przemysłowe
Imprezy plenerowe Wnętrza, mieszkania Handel Usługi dla ludzi
www.miki.krakow.pl : zdjęcie
Zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez naszą profesjonalną firmę. Stawiamy przede wszystkim na pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego oferujemy im tak atrakcyjne warunki współpracy. Oferowane przez nas usługi porządkowe w Krakowie to wywóz śmieci, gruzu oraz odpadów przemysłowych i komunalnych.
https: : zdjęcie
Świadczymy usługi prawne dla średnich i małych przedsiębiorstw, spółek oraz klientów indywidualnych. Doradzamy i pośredniczymy w przekształceniach i transferach między podmiotami gospodarczymi. Zajmujemy się również postępowaniami rozwodowymi, a także reprezentujemy interesantów przed sądem cywilnym oraz pracy.
https: : zdjęcie
Poszukujesz zakładu pogrzebowego w Warszawie? A nie zastanawiałeś się najpierw czy nie warto zająć się wyczyszczeniem mieszkania po zmarłym? Ciała po śmierci wydzielają bakterie, których nie da się posprzątać zwykłymi środkami dezynfekującymi. My posiadamy profesjonalny sprzęt, zatem warto się zgłosić właśnie do nas!
www.penczerzynski.pl : zdjęcie
Prężnie rozwijająca się kancelaria prawna z Bydgoszczy świadcząca, w ramach swoich usług, porady prawne dla szerokiego grona odbiorców. Kancelaria współpracuje zarówno z adwokatem - prawnikiem, jak i radcą dzięki czemu oferowane porady są kompleksowe. Zachęcamy do współpracy wszystkich, którzy potrzebują pomocy z zakresu prawa.
https: : zdjęcie
Wśród spraw, którymi zajmuje się zespół prawników, prowadzących wspólnie kancelarię prawną w Warszawie, są sprawy rodzinny, w tym przede wszystkim o rozwód. Adwokat oraz radca prawny reprezentują klientów oraz przygotowują pisma i dokumenty niezbędne podczas procesu, którego celem jest rozwiązanie związku małżeńskiego. Mecenasi zajmują się ponadto sprawami o alimenty, ustalenie ojcostwa, ograniczenie bądź pozbawienie władzy rodzicielskiej, jak i innymi z zakresu prawa rodzinnego.
https: : zdjęcie
Funkcjonariusz publiczny zajmujący się sprawami egzekucyjnymi to komornik sądowy. Nasza kancelaria położona w Ostrowie Wielkopolskim jest miejscem pracy komornika sądowego działającego przy Sądzie Rejonowym. Do jego zadań należy przeprowadzanie licytacji nieruchomości, ruchomości i innych praw majątkowych.
https: : zdjęcie
Zapewniamy Państwa, że błędy medyczne zdarzają się często, jednak zazwyczaj rodziny nie mają siły aby walczyć z lekarzami i szpitalami, które zazwyczaj stoją po stronie swoich pracowników. W takich sytuacjach, kiedy sprawiedliwość jest najważniejsze, niezbędna może okazać się nasza pomoc. To właśnie dzięki nam wykrywane są błędy medyczne, co pozwala rodzinom na spokojne życie oraz zdobycie pieniędzy chociażby na skorygowanie konkretnych błędów.
..::: Copyrights by www.streetbikefreestyle.pl - 2022 :::..