Prawo i doradztwo

Strona początkowa
Biznes Prawo i doradztwo Szkolenia i usługi Usługi dla firm Sprzedaż Maszyny przemysłowe
Imprezy plenerowe Wnętrza, mieszkania Handel Usługi dla ludzi
https: : zdjęcie
Jeżeli szukasz adwokata, który pomoże ci w sprawach zarówno osobistych, jak i tych związanych z działalnością twojego przedsiębiorstwa, to skontaktuj się z pracownikami katowickiej kancelarii prawniczej ASiW. Zajmują się oni między innymi kompleksową obsługą firm oraz doradztwem korporacyjnym i sporami sądowymi.
tir.tomczak.pl : zdjęcie
Z myślą o zwiększaniu świadomości i wiedzy naszych klientów utworzyliśmy platformę blogową, na której specjaliści kancelarii Tomczak i Partnerzy interpretują nowelizacje przepisów. Jednym z omawianych przez nas tematów są zmiany w prawie upadłościowym, które dotyczą przedsiębiorstw znajdujących się w słabej kondycji finansowej oraz ich wierzycieli.
kjradcaprawny.pl : zdjęcie
Zlokalizowana w Gdańsku kancelaria świadczy usługi i pomoc klientom prywatnym i firmowym przy prowadzeniu różnego rodzaju spraw. Osobom, które z różnych względów nie mogą dotrzeć do naszej placówki, umożliwiamy porady prawne online. Każdy klient może zwrócić się do nas z pytaniem mailowo, w ciągu 24 godzin otrzyma analizę i wycenę swojego pytania.
www.rykowski.pl : zdjęcie
Podstawą działalności kancelarii adwokackiej, której siedziba znajduje się w Warszawie, jest obsługa prawna firm oraz klientów indywidualnych. Prowadzący ją prawnicy zajmują się m.in. sprawami karnymi, gospodarczo-handlowymi, a także cywilnymi i rodzinnymi. W zakres ich obowiązków wchodzi przede wszystkim kompleksowe doradztwo i pełnienie funkcji przedstawiciela procesowego bądź też pełnomocnika w urzędach państwowych. Zarówno adwokat, jak i radca prawny mogą również brać udział w negocjacjach oraz postępowaniach egzekucyjnych.
..::: Copyrights by www.streetbikefreestyle.pl - 2018 :::..