Prawo i doradztwo

Strona początkowa
Biznes Prawo i doradztwo Szkolenia i usługi Usługi dla firm Sprzedaż Maszyny przemysłowe
Imprezy plenerowe Wnętrza, mieszkania Handel Usługi dla ludzi
arendarski-stejblis.pl : zdjęcie
Jedną z głównych dziedzin, jakimi zajmują się pracownicy Kancelarii Andrzeja Arendarskiego i Marka Stejblisa w Warszawie, jest doradztwo podatkowe. Usługa ta obejmuje szereg działań związanych z konsultacjami, przygotowywaniem opinii oraz przeprowadzaniem audytów. Więcej informacji na temat usług można znaleźć na stronie internetowej.
www.asiw.pl : zdjęcie
Jeżeli szukasz adwokata, który pomoże ci w sprawach zarówno osobistych, jak i tych związanych z działalnością twojego przedsiębiorstwa, to skontaktuj się z pracownikami katowickiej kancelarii prawniczej ASiW. Zajmują się oni między innymi kompleksową obsługą firm oraz doradztwem korporacyjnym i sporami sądowymi.
www.zimmerman.com.pl : zdjęcie
Jest to procedura prawna wszczynana w przypadku niewypłacalności dłużnika. Upadłość umożliwia wszystkim wierzycielom wspólne dochodzenie roszczeń przeciwko przedsiębiorstwu, które tego typu działanie ogłosiło. Kancelaria Zimmerman Sp. K. oferuje swoim klientom doradztwo oraz opiekę zarówno dłużnikom, jak i wierzycielom.
wlodkowska.pl : zdjęcie
Szukasz biura, preferującego różnorodne zagadnienia, związane z prawem? W takim razie wystarczy zapoznać się z ofertą Kancelarii Adwokackiej z Łomży. Oferuje on pomoc prawną z zakresu prawa karnego, cywilnego, administracyjnego, czy nawet gospodarczego. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.
tir.tomczak.pl : zdjęcie
Z myślą o zwiększaniu świadomości i wiedzy naszych klientów utworzyliśmy platformę blogową, na której specjaliści kancelarii Tomczak i Partnerzy interpretują nowelizacje przepisów. Jednym z omawianych przez nas tematów są zmiany w prawie upadłościowym, które dotyczą przedsiębiorstw znajdujących się w słabej kondycji finansowej oraz ich wierzycieli.
adwokatlubin.com : zdjęcie
Kancelaria adwokacka w Lublinie to miejsce, w którym uzyskają Państwo kompleksową pomoc prawną z zakresu przygotowywania różnego rodzaju pism i dokumentów sądowych bądź urzędowych, jak również wyjaśniania zawiłości prawnych i możliwości prawnych, które posiadają klienci w konkretnej sytuacji. Zapraszamy.
..::: Copyrights by www.streetbikefreestyle.pl - 2017 :::..