Prawo i doradztwo

Strona początkowa
Biznes Prawo i doradztwo Szkolenia i usługi Usługi dla firm Sprzedaż Maszyny przemysłowe
Imprezy plenerowe Wnętrza, mieszkania Handel Usługi dla ludzi
www.arendarski-stejblis.pl : zdjęcie
Jedną z głównych dziedzin, jakimi zajmują się pracownicy Kancelarii Andrzeja Arendarskiego i Marka Stejblisa w Warszawie, jest doradztwo podatkowe. Usługa ta obejmuje szereg działań związanych z konsultacjami, przygotowywaniem opinii oraz przeprowadzaniem audytów. Więcej informacji na temat usług można znaleźć na stronie internetowej.
https: : zdjęcie
Jeżeli szukasz adwokata, który pomoże ci w sprawach zarówno osobistych, jak i tych związanych z działalnością twojego przedsiębiorstwa, to skontaktuj się z pracownikami katowickiej kancelarii prawniczej ASiW. Zajmują się oni między innymi kompleksową obsługą firm oraz doradztwem korporacyjnym i sporami sądowymi.
wlodkowska.pl : zdjęcie
Szukasz biura, preferującego różnorodne zagadnienia, związane z prawem? W takim razie wystarczy zapoznać się z ofertą Kancelarii Adwokackiej z Łomży. Oferuje on pomoc prawną z zakresu prawa karnego, cywilnego, administracyjnego, czy nawet gospodarczego. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.
tir.tomczak.pl : zdjęcie
Z myślą o zwiększaniu świadomości i wiedzy naszych klientów utworzyliśmy platformę blogową, na której specjaliści kancelarii Tomczak i Partnerzy interpretują nowelizacje przepisów. Jednym z omawianych przez nas tematów są zmiany w prawie upadłościowym, które dotyczą przedsiębiorstw znajdujących się w słabej kondycji finansowej oraz ich wierzycieli.
adwokatlubin.com : zdjęcie
Kancelaria adwokacka w Lublinie to miejsce, w którym uzyskają Państwo kompleksową pomoc prawną z zakresu przygotowywania różnego rodzaju pism i dokumentów sądowych bądź urzędowych, jak również wyjaśniania zawiłości prawnych i możliwości prawnych, które posiadają klienci w konkretnej sytuacji. Zapraszamy.
kjradcaprawny.pl : zdjęcie
Zdarza się, że w umowach, jakie osoby prywatne zawierają jako konsumenci znajdują się tzw. postanowienia niedozwolone. Takie umowy jak kredyty we frankach czy nie ubezpieczenia na życie maja spory wpływ na finanse konsumentów. Kancelaria świadczy pomoc osobom, wobec których użyto niedozwolonych postanowień umownych. Nasz adwokat przeprowadzi analizę umowy, przygotuje pozew, zajmie się reprezentacją klienta i prowadzeniem sporu.
..::: Copyrights by www.streetbikefreestyle.pl - 2018 :::..