Prawo i doradztwo

Strona początkowa
Biznes Prawo i doradztwo Szkolenia i usługi Usługi dla firm Sprzedaż Maszyny przemysłowe
Imprezy plenerowe Wnętrza, mieszkania Handel Usługi dla ludzi
www.miki.krakow.pl : zdjęcie
Zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez naszą profesjonalną firmę. Stawiamy przede wszystkim na pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego oferujemy im tak atrakcyjne warunki współpracy. Oferowane przez nas usługi porządkowe w Krakowie to wywóz śmieci, gruzu oraz odpadów przemysłowych i komunalnych.
wagemann.com.pl : zdjęcie
Jednym z zadań prowadzonej w Szczecinie przez Radcę Prawnego Mateusza Wagemann kancelarii prawnej jest udzielanie porad prawnych. Ponadto prawnicy zajmują się pomocą w uzyskiwaniu odszkodowania za wypadek przy pracy lub błąd lekarski, a także obsługą firm. Działają także w zakresie prawa rodzinnego, obsługując m.in. rozwody.
https: : zdjęcie
Poszukujesz kancelarii adwokackiej zajmującej się obsługą prawną firm? Skontaktuj się z biurem kancelarii Pawła Małka. Specjalizujemy się w prawie karnym, rodzinnym, spadkowym, odszkodowaniach i rozwodach. Jesteśmy gotowi reprezentować przedsiębiorstwo podczas negocjacji handlowych, sporządzać wnioski, pisma, umowy, pozwy i inne dokumenty sądowe. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia warunków współpracy. Kontakt z prawnikiem powinien opierać się na wzajemnym zaufaniu. Postaw na doświadczenie.
https: : zdjęcie
Świadczymy usługi prawne dla średnich i małych przedsiębiorstw, spółek oraz klientów indywidualnych. Doradzamy i pośredniczymy w przekształceniach i transferach między podmiotami gospodarczymi. Zajmujemy się również postępowaniami rozwodowymi, a także reprezentujemy interesantów przed sądem cywilnym oraz pracy.
https: : zdjęcie
Duże doświadczenie sprawia, że jesteśmy w pełni przygotowani do spełnienia oczekiwań rodziny i woli zmarłego, co do uroczystości funeralnej. Firma Abba Pater to zakład pogrzebowy z Warszawy, który zajmuje się pełną organizacją ceremonii ostatniego pożegnania. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
https: : zdjęcie
Poszukujesz zakładu pogrzebowego w Warszawie? A nie zastanawiałeś się najpierw czy nie warto zająć się wyczyszczeniem mieszkania po zmarłym? Ciała po śmierci wydzielają bakterie, których nie da się posprzątać zwykłymi środkami dezynfekującymi. My posiadamy profesjonalny sprzęt, zatem warto się zgłosić właśnie do nas!
www.penczerzynski.pl : zdjęcie
Prężnie rozwijająca się kancelaria prawna z Bydgoszczy świadcząca, w ramach swoich usług, porady prawne dla szerokiego grona odbiorców. Kancelaria współpracuje zarówno z adwokatem - prawnikiem, jak i radcą dzięki czemu oferowane porady są kompleksowe. Zachęcamy do współpracy wszystkich, którzy potrzebują pomocy z zakresu prawa.
..::: Copyrights by www.streetbikefreestyle.pl - 2020 :::..