Prawo i doradztwo

Strona początkowa
Biznes Prawo i doradztwo Szkolenia i usługi Usługi dla firm Sprzedaż Maszyny przemysłowe
Imprezy plenerowe Wnętrza, mieszkania Handel Usługi dla ludzi
www.miki.krakow.pl : zdjęcie
Zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez naszą profesjonalną firmę. Stawiamy przede wszystkim na pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego oferujemy im tak atrakcyjne warunki współpracy. Oferowane przez nas usługi porządkowe w Krakowie to wywóz śmieci, gruzu oraz odpadów przemysłowych i komunalnych.
https: : zdjęcie
Świadczymy usługi prawne dla średnich i małych przedsiębiorstw, spółek oraz klientów indywidualnych. Doradzamy i pośredniczymy w przekształceniach i transferach między podmiotami gospodarczymi. Zajmujemy się również postępowaniami rozwodowymi, a także reprezentujemy interesantów przed sądem cywilnym oraz pracy.
https: : zdjęcie
Poszukujesz zakładu pogrzebowego w Warszawie? A nie zastanawiałeś się najpierw czy nie warto zająć się wyczyszczeniem mieszkania po zmarłym? Ciała po śmierci wydzielają bakterie, których nie da się posprzątać zwykłymi środkami dezynfekującymi. My posiadamy profesjonalny sprzęt, zatem warto się zgłosić właśnie do nas!
www.penczerzynski.pl : zdjęcie
Prężnie rozwijająca się kancelaria prawna z Bydgoszczy świadcząca, w ramach swoich usług, porady prawne dla szerokiego grona odbiorców. Kancelaria współpracuje zarówno z adwokatem - prawnikiem, jak i radcą dzięki czemu oferowane porady są kompleksowe. Zachęcamy do współpracy wszystkich, którzy potrzebują pomocy z zakresu prawa.
https: : zdjęcie
Wśród spraw, którymi zajmuje się zespół prawników, prowadzących wspólnie kancelarię prawną w Warszawie, są sprawy rodzinny, w tym przede wszystkim o rozwód. Adwokat oraz radca prawny reprezentują klientów oraz przygotowują pisma i dokumenty niezbędne podczas procesu, którego celem jest rozwiązanie związku małżeńskiego. Mecenasi zajmują się ponadto sprawami o alimenty, ustalenie ojcostwa, ograniczenie bądź pozbawienie władzy rodzicielskiej, jak i innymi z zakresu prawa rodzinnego.
https: : zdjęcie
Mając ponad siedemdziesiąt lat doświadczenia w wykonywanej pracy, nasza agencja stała się liderem na polskim rynku w obszarze, jakim jest ochrona osób i mienia. Zapewniamy bezpieczeństwo zarówno podczas kameralnych uroczystości, jak i zatłoczonych imprez masowych. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni, także w zakresie obsługi broni palnej.
https: : zdjęcie
Funkcjonariusz publiczny zajmujący się sprawami egzekucyjnymi to komornik sądowy. Nasza kancelaria położona w Ostrowie Wielkopolskim jest miejscem pracy komornika sądowego działającego przy Sądzie Rejonowym. Do jego zadań należy przeprowadzanie licytacji nieruchomości, ruchomości i innych praw majątkowych.
sobieraj-kozakiewicz.pl : zdjęcie
Kancelaria Anny Sobieraj-Kozakiewicz zajmuje się sprawami związanymi z prawem cywilnym, karnym oraz gospodarczym. Adwokaci podejmują się opieki zarówno nad klientami indywidualnymi, jak i większymi podmiotami gospodarczymi. Nasze usługi dotyczą zarówno przygotowywania różnego rodzaju wniosków, jak i reprezentowania klientów przed sądami różnych instancji. Szczególnym przykładem naszych działań są sprawy rozwodowe, które wymagają działań związanych zarówno z ustaniem związku małżeńskiego, jak i podziałem majątku wspólnego.
..::: Copyrights by www.streetbikefreestyle.pl - 2021 :::..